"شرایطو قوانین استفاده از سرویس و خدمات ابزارآلات پارسیان"

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده ازخدمات و برنامه های کاربردی ابزار پارسیان به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب سایت ابزار پارسیان هنگاماستفاده از پرفایل شخصی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنیننحوه استفاده از سرویس ها و خدمات ابزار پارسیان است. توجه داشته باشید که ثبتسفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این شرکت از سویکاربر است.

 

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های ابزارپارسیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانونحمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط باکاربر است.

 

زمان ثبت و پیگیری سفارش

مشریان می توانند در 24 ساعت از شبانه روز سفارشخود را در سیستم ثبت کنند ، سفارشات در اولین فرصت بررسی خواهد شد. سفارشات معمولااز شنبه تا چهارشنبه بین ساعت 9الی 19 بررسی و ارسال خواهند شد.

 

ارسال و بیمه سفارشات

سفارشات مشتری معمولا در بازه زمانی        تا     ساعته /روزه پردازش و ارسال خواهد شد. ارسال سفارشات در داخل شهر شیراز نهایتاتا 24ساعت صورت می گیرد و سفارشات دیگر شهر ها از طریق پست 24 تا 72 ساعت و ازطریق باربری یک روزه (تحویل از باربری) ارسال خواهد شد.تمامی کالا های ارسالی بیمههستند .به این معنی که در صورتی که بسته تحویل گرفته شده حاوی ایرادی باشد حاملوظیفه تقبل هزینه را به عهده دارد . تمام تلاش ابزار پارسیان بر این است که نمامیمرسولات با بالاترین کیفیت به دست مشتریان گرامی برسد. لطفا هنگام تحویل سفارشاتخود ، خصوصا سفارشات خارج از شیراز سلامت فیزیکی بسته خود را بررسی بفرمایید و درصورت وجود ایرادات فیزیکی مهم مراتب را به فروشگاه پارسیان و حامل اطلاع دهید.

 

ایرادات محصولات و بازگشت سفارشات

درصورتی که محصول دریافت شده دارای ایراداتیباشد که پس از گشایش بسته محصول مشخص شود ، میتواند سفارش خود را ظرف مدت 3 روز بهفروشگاه پارسیان برگرداند. شایان ذکر است کالای مورد نظر شما مرجوع یا به درخواستشما وجه سفارشات در اولین فرصت به حساب وی بازگردانده خواهد شد.

 

نمایندگی

ابزار پارسیان در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگیفروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها ، تراکش های مالی و خدمات قابلارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می شود. لطفا درصورت مشاهده هرگونه تخافی از ایندست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی ابزار پارسیان اطلاع دهید.

در حال حاضر ابزار پارسیان تنها خدمات ارسال وتحویل سفارش را از طریق مراکز توزیع و پخش خود انجام می دهد و برای خرید تنها بایدبه وب سایت ابزار پارسیان مراجعه و سفارش خود را ثبت کرد.